logo 3p slogan

3P - Projekt n.o.

Sídlo: Volgogradská 26, 080 01 Prešov
Telefón: 0905 771 074, 0905 636 073
E-mail: info@3p-projekt.sk

 

IBAN: SK03 8330 0000 0023 0102 9965    
IČO: 50392701
DIČ: 2120308806

Naše sekcie

 kogo 3p projekt teamforming

--------------------------------------------------

kogo 3p projekt akadamia

 

----------------------------------------

kogo 3p projekt ac

 

banner

reminiscencne

Ak chcete vo svojom zariadení sociálnych služieb poskytovať starostlivosť o klientov trpiacich demenciou prostredníctvom reminiscencie a reminiscenčnej terapie, odporúčame Vám zvážiť úpravu časti interiéru či exteriéru pre realizáciu týchto aktivít tak, aby zodpovedali danému účelu. Ponúkame Vám preto návrh projektu i súčinnosť pri tvorbe:

  • reminiscenčnej miestnosti v interiéri zariadenia sociálnych služieb,
  • reminiscenčného alebo aktivizačného parku, či zákutia v exteriéri zariadenia. 

Pre lepšie porozumenie tomuto nefarmakologickému terapeutickému prístupu i pre jeho správne využívanie v starostlivosti o klientov trpiacich demenciou odporúčame, aby pracovníci sociálnych služieb, ktorí povedú reminiscenčné stretnutia, absolvovali aj odbornú prípravu v danej problematike, napr. program „Zážitková reminiscencia“ (pozri ponuku podujatí v sekcii 3P Akadémia).

 Ako postupovať, ak Vás táto služba zaujala:

  1. Zatelefonujte (0905 771 074) alebo napíšte (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.), o akú službu máte záujem.
  2. Po vstupnej konzultácii (aj telefonickej), Vám pripravíme cenovú ponuku. Niektoré z ponúkaných služieb sú dokonca bezplatné, alebo len za symbolický, či dobrovoľný poplatok.
  3. Na základe Vašej záväznej objednávky Vám požadovanú službu poskytneme v dohodnutom termíne.

Povedali o nás...

„Som hrdá na ľudí a vážim si ich, ak dokážu meniť postoje k osobám s demenciou prostredníctvom vzdelávacích podujatí. Ich snaha o zmenu starostlivosti v sociálnych službách, zmenu „byť bližšie k človekovi, ktorý je dezorientovaný je plná optimizmu a osobného zápalu. Mne osobne to dáva nádej, že nezisková organizácia 3P – Projekt sa stala cestou, po ktorej môže kráčať každý, komu nie je ľahostajné prežívanie ľudí s demenciou. Prečo? Lebo kladú dôraz na kvalitné vzdelávanie a nie na finančný benefit.“

Mgr. Mária Wirth, PhD.
certifikovaný Validation ®Naomi Feil – Teacher