logo 3p slogan

3P - Projekt n.o.

Sídlo: Volgogradská 26, 080 01 Prešov
Telefón: 0905 771 074, 0905 636 073
E-mail: info@3p-projekt.sk

 

IBAN: SK03 8330 0000 0023 0102 9965    
IČO: 50392701
DIČ: 2120308806

Naše sekcie

 kogo 3p projekt teamforming

--------------------------------------------------

kogo 3p projekt akadamia

 

----------------------------------------

kogo 3p projekt ac

 

banner

Vyberte si za našej ponuky podujatie na objednávku, tzn. podujatie, ktoré zrealizujeme priamo vo Vašom zariadení sociálnych služieb.

Ponuka je aktuálna počas celého roka. Ak máte o niektoré podujatie z nášho portfólia záujem, napíšte nám na:

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., alebo použite on-line formulár žiadosti o vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky na tejto webovej stránke v ľavom menu. Následne Vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku.

Všeobecné podmienky spolupráce (ak nie je dohodnuté inak) sú nasledovné:

Organizátor zabezpečí: personálne obsadenie pozície lektor, dopravu lektora na miesto konania podujatia, ubytovanie a stravovanie lektora (okrem obeda v deň konania podujatia), študijný materiál v elektronickej forme (zaslaný mailom), vyhotovenie certifikátov.

Objednávateľ zabezpečí: účastníkov, priestory pre konanie, materiálno-technické zabezpečenie podľa požiadaviek organizátora, príp. lektora (napr. dataprojektor, tabuľa/flipchart, spôsob usporiadania sedenia,...), občerstvenie a obed pre lektora, občerstvenie a obed pre účastníkov (voliteľné).

Jednotlivé témy sú rozdelené do 4 kategórií:

1. Psychosociálna problematika – vhodné pre všetky druhy sociálnych služieb a pre všetky typy zariadení sociálnych služieb.

2. Problematika demencie – vhodné pre špecializované zariadenia, zariadenia pre seniorov, zariadenia opatrovateľskej služby a denné stacionáre.

3. Aktivizačné a terapeutické programy pre seniorov - vhodné pre špecializované zariadenia, zariadenia pre seniorov, zariadenia opatrovateľskej služby a denné stacionáre.

4. Zdravotnícka a opatrovateľská problematika - vhodné pre všetky druhy sociálnych služieb a pre všetky typy zariadení sociálnych služieb.

5. Manažment a organizácia práce - vhodné pre všetky druhy sociálnych služieb a pre všetky typy zariadení sociálnych služieb.

Ponuka podujatí >>>

Povedali o nás...

„Som hrdá na ľudí a vážim si ich, ak dokážu meniť postoje k osobám s demenciou prostredníctvom vzdelávacích podujatí. Ich snaha o zmenu starostlivosti v sociálnych službách, zmenu „byť bližšie k človekovi, ktorý je dezorientovaný je plná optimizmu a osobného zápalu. Mne osobne to dáva nádej, že nezisková organizácia 3P – Projekt sa stala cestou, po ktorej môže kráčať každý, komu nie je ľahostajné prežívanie ľudí s demenciou. Prečo? Lebo kladú dôraz na kvalitné vzdelávanie a nie na finančný benefit.“

Mgr. Mária Wirth, PhD.
certifikovaný Validation ®Naomi Feil – Teacher