logo 3p slogan

3P - Projekt n.o.

Sídlo: Volgogradská 26, 080 01 Prešov
Telefón: 0905 771 074, 0905 636 073
E-mail: info@3p-projekt.sk

 

IBAN: SK03 8330 0000 0023 0102 9965    
IČO: 50392701
DIČ: 2120308806

Naše sekcie

 kogo 3p projekt teamforming

--------------------------------------------------

kogo 3p projekt akadamia

 

----------------------------------------

kogo 3p projekt ac

 

banner

Našou snahou je založiť podpornú svojpomocnú skupinu pre rodinných príslušníkov a opatrovateľov ľudí trpiacich demenciou.
Vytvárame priestor pre stretávanie sa a vzájomnú podporu ľudí, ktorých spájajú podobné zážitky a skúsenosti so starostlivosťou o človeka trpiaceho Alzheimerovou chorobou. Členovia podpornej skupiny si navzájom vyjadrujú podporu a získavajú spätnú väzbu prostredníctvom vyjadrenia svojich pocitov, postojov a názorov. Spoločne hovoria o tom, čo ich trápi, čo teší, čo aktuálne prežívajú. Význam podpornej skupiny spočíva aj v prežití pocitu spolupatričnosti, podpory, pochopenia i vzájomnej pomoci.
Skupina je koordinovaná, nie však terapeutická. Dohľad nad koordináciou skupiny zastrešuje gestor sekcie, príp. nim poverená osoba.
Na stretnutia podpornej skupiny budú prizývaní aj odborníci z oblasti neurológie, psychiatrie, psychológie, sociálni pracovníci, liečební pedagógovia, aktvizační pracovníci v sociálnych službách, opatrovatelia, terapeuti a pod.

Poznámka: Z organizačných dôvodov je možné túto službu v súčasnosti poskytovať len v Prešove a blízkom okolí.

 Ako postupovať, ak Vás táto služba zaujala:

  1. Zatelefonujte (0905 771 074) alebo napíšte (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.), o akú službu máte záujem.
  2. Po vstupnej konzultácii (aj telefonickej), Vám pripravíme cenovú ponuku. Niektoré z ponúkaných služieb sú dokonca bezplatné, alebo len za symbolický, či dobrovoľný poplatok.
  3. Na základe Vašej záväznej objednávky Vám požadovanú službu poskytneme v dohodnutom termíne.

Povedali o nás...

„Som hrdá na ľudí a vážim si ich, ak dokážu meniť postoje k osobám s demenciou prostredníctvom vzdelávacích podujatí. Ich snaha o zmenu starostlivosti v sociálnych službách, zmenu „byť bližšie k človekovi, ktorý je dezorientovaný je plná optimizmu a osobného zápalu. Mne osobne to dáva nádej, že nezisková organizácia 3P – Projekt sa stala cestou, po ktorej môže kráčať každý, komu nie je ľahostajné prežívanie ľudí s demenciou. Prečo? Lebo kladú dôraz na kvalitné vzdelávanie a nie na finančný benefit.“

Mgr. Mária Wirth, PhD.
certifikovaný Validation ®Naomi Feil – Teacher